Sale -70%
ADIDAS ZX FLUX PINK
ADIDAS ZX FLUX PINK
342,49 zł 259,00 zł
ADIDAS SUPERSTAR FOUNDATION
ADIDAS SUPERSTAR FOUNDATION
376,49 zł 293,49 zł
Kombinezon Damski Model 95-5 Blue
Kombinezon Damski Model 95-5 Blue
179,99 zł 159,00 zł
Pamela B2 biustonosz miękki fuksjowy
Pamela B2 biustonosz miękki fuksjowy
112,49 zł 99,00 zł
Bluzka Model BLU 013 Ecru
Bluzka Model BLU 013 Ecru
83,99 zł 80,99 zł
Kombinezon Damski Model KB104 Ecru
Kombinezon Damski Model KB104 Ecru
131,99 zł 119,90 zł
Spodnie Damskie Model M025 Grey
Spodnie Damskie Model M025 Grey
108,99 zł 99,00 zł
Sukienka Model A159 Grey
Sukienka Model A159 Grey
151,49 zł 144,00 zł
Lara
Lara
55,49 zł 49,99 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Gwarancja i zwroty

Przed odebraniem przesylki, nalezy sprawdzic czy opakowanie nie uleglo uszkodzeniu w transporcie, w szczegolnosci nalezy zwrocic uwage na stan tasm lub plomb naklejonych na przesylke, w przypadku gdy opadkowanie przesylki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby sa zerwane nalezy nie przyjmowac przesylki i w obecnosci kuriera sporzadzic protokol szkody, oraz skontaktowac sie jak najszybciej ze sprzedawca w celu wyjasnienia sprawy. 

 

Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy obowiązującą przez 12 miesiące na terenie Polski.

Odstąpienie od umowy i zwrot towaru Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Gutfashion.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru,

- jesli produkt zostal omylkowo pomylony przez hurtownie np rozmiar, kolor . lub uszkodzony w transporcie opisane powyzej.

- w innych przypadkach produkt nie posiada mozliwosci zwrotu.

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres Hurtowni:

Matterhorn Moda Sp z o.o. 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 51 Polska lub drogą mailową na adres Gutfashion@yahoo.com

 

 Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

Miejscowość, data Imię i nazwisko konsumenta Adres konsumenta Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Ja, (imię i nazwisko), niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (proszę wypisać produkty, które Państwo zwracają) Numer zamówienia:.... Data zawarcia umowy (wpisać datę) Podpis konsumenta Zwrot świadczeń: W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Matterhorn Moda Sp z o.o. 41-400, Mysłowice, ul. Katowicka 51, Polska W przypadku zwrotu całego zamówienia, należy pamiętać także od odesłaniu gratisów. W sytuacji zwrotu części produktów oraz pozostawieniu artykułów, których łączna wartość nie uprawnia do otrzymania gratisu, należy zwrócić gratis. Jeżeli klient nie zwróci nie przysługującego mu z racji zmniejszonej wartości zamówienia gratisu, sklep Gutfashion.pl naliczy klientowi regularną cenę gratisu. Wyłączenie prawa odstąpienia: Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl